Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

۱٫ کاربر باید صحت هویت خود را در صورت لزوم از طریق ارسال اسکن و یا کپی کارت ملی برای سایت به اثبات برساند.
۲٫ کاربرانی که به عنوان کارپرداز برای شرکت خاصی (خصوصی یا دولتی) ثبت سفارش می کنند باید نامه معرفی نامه خود را به سایت ارایه دهند.
۳٫ صحت مدارک ارایه شده به عهده کاربر می باشد. در صورت احراز عدم صحت توسط سایت، تمام سفارشات کاربر به حالت تعلیق در خواهد آمد و موجودی حساب وی بلوکه خواهد شد.
۴٫ کاربر موظف است اطلاعات تماس کامل و به روز را در اختیار سایت قرار دهد تا در صورت بروز هر گونه مشکل در حین پرداخت با کاربر تماس گرفته شود.
۵٫ در صورت عدم پاسخگویی کاربر درصورت بروز مشکل سفارش کاربر تا ۲۴ ساعت معتبر می باشد.
۶٫ تمام تراکنش های موجود باید مربوط به خود کاربر باشد . تراکنش ها و سفارشاتی که به اسم یا حساب شخص ثالث باشد مورد تایید سایت نمی باشد.
۷٫ سفارشات باید با اتصال اینترنت اصلی کاربر انجام شود. هرگونه سفارشی که از طریق وی پی ان، پراکسی یا سایر مخفی کننده های محل اتصال کاربر به اینترنت انجام شود کاملا غیر قانونی است و سفارشات از طرف سایت به حالت تعلیق در خواهد آمد.
سیستم نرم افزاری سایت برای جلوگیری از تقلب، آدرس آی-پی و برخی از مشخصات سیستم کاربران را ذخیره می کند و در صورتی که شخصی قصد دسترسی غیر مجاز به اطلاعات کاربران و اطلاعات سایت را داشته باشد، پس از دریافت تذکر از سایت، و در صورت تکرار این اقدام، مشخصات وی در اختیار پلیس سایبری و مقامات قضایی قرار خواهد گرفت.
۸٫ کاربر موظف است در حین ثبت سفارش تمام توضیحات در مورد پرداخت خورد را با ذکر جزییات اعلام کند در غیر این صورت مسوولیت هر گونه اشتباه به عهده خود کاربر می باشد.
۹٫ چنانچه به پرداخت های الکترونیک کامزدی تعلق بگیرد هزینه به عهده ی کاربر خواهد بود.
۱۰٫ کاربر موظف است اعتبار شرکت، شخص، یا سایتی را که قصد ارسال ارز الکترونیک به آن را دارد بررسی کند در صورت بروز مشکل یا عدم ارایه سرویس، سایت هیچ مسوولیتی را قبول نمی کند.
۱۱٫ کاربر وظیفه دارد از وریفای بودن حساب پی پال مقصد اطمینان حاصل کند. در غیر این صورت این سایت، هیچ گونه مسوولیتی در مورد بروز مشکل احتمالی و یا برگشت پول ندارد.
کاربر با ثبت سفارش در سایت خود را متعهد کرده که تمام قوانین را مطالعه کرده و قبول دارد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
support
icon
نیاز به کمک دارید؟
Close
skype
گفت و گو با اسکایپ
skype-phone
تلفن از طریق اسکایپ
menu-icon
ارسال تیکت