Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تیم اوردرپی (OrderPay) از تیمی جوان، حرفه ای و باتجربه در حوزه تبادلات مالی بین المللی

(که تحت نظر مستقیم شرکت آذر ایده پرداز فعالیت مینماید) می باشد که به لطف پروردگار توانست در اواخر سال ۹۵ فعالیت خود را آغاز نموده است. تمامی تلاش ما بر این است که بتوانیم با ارائه سرویس دهی عالی به مشتریان خود رضایت حداکثری آنان را جلب نموده و احترام به حقوق مشتری را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

برخلاف برخی از صرافی های مجاز که کماکان از طریق روش های سنتی اقدام به تبادلات مالی می کنند و به همین خاطر در اکثر مواقع از قبول حواله های خرد سر باز می زنند، مهم ترین هدف ما این است که بتوانیم همگام با تکنولوژی روز و با بهره گیری از دانش و تجربه خود، بهترین راهکارهای مالی را برحسب نیاز مشتریان به هموطنان عزیز ارائه دهیم تا در هزینه و وقت آنها صرفه جویی گردد و بتوانیم پاسخگوی نیاز مشتریان در هر حجمی باشیم.

ما می خواهیم فصل نوینی از تبادلات مالی در فضای بین المللی را آغاز نماییم و در این راه پیشتاز باشیم. لذا همواره بدنبال یافتن بهترین، امن ترین و سریع ترین راه ممکن برای انجام امور پرداختی مشتریان خود هستیم.

 

تحریم های بین المللی موجب محدودیت هایی جهت انجام پرداخت های ارزی بین المللی برای کشور عزیزمان ایران شده است. از این رو بسیاری از دانشجویان، اساتید دانشگاه، تجار، برنامه نویسان برای انجام پرداخت های ارزی خود و هم چنین نقد کردن درآمد ارزی خود با مشکل مواجه شدند.

ما نیاز شما مشتریان عزیز در زمینه ی پرداخت های ارزی الکترونیک مانند پی پال، وب مانی، ویزا، و مستر کارت را در حد مطلوب برآورده میکنیم.

این سایت به هیچ وجه در زمینه خرید و فروش ارز(اسکناس) فعالیت نمیکند و فقط در زمینه ارز الکترونیک فعال میباشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
support
icon
نیاز به کمک دارید؟
Close
skype
گفت و گو با اسکایپ
skype-phone
تلفن از طریق اسکایپ
menu-icon
ارسال تیکت