حساب بانکی بین‌المللی

افتتاح حساب Payoneer

افتتاح حساب Payoneer

Payoneer‌ چیست؟

Payoneer یک شرکت خدمات مالی در زمینه انتقال آنلاین پول و E-Commerce (تجارت الکترونیک) است. این شرکت عضو ثبت شده کمپانی مستر کارت هم می‌باشد و به همین دلیل تمام خدمات مسترکارت از طریق حساب‌های این کمپانی در دسترس افراد قرار می‌گیرند.
شاید شما مالک یک شرکت هستید و می‌خواهید برای انجام پروژه‌هایتان به افراد دورکار خارج از کشور مراجعه کنید. همچنین ممکن است خودتان به عنوان یک فریلنسر در وب‌سایت‌های دورکاری مثل Envato یا ۹۹Design فعالیت می‌کنید یا یک برنامه‌نویس هستید که تعدادی اپلیکیشن در فروشگاه‌هایی مثل App Store قرار داده‌اید. در هر صورت شما برای پرداخت بین‌المللی و دریافت درآمد ارزی خود نیاز به یک حساب بانکی بین‌المللی دارید.
Payoneer راه حل بین‌المللی برای افرادی است که چنین فعالیت‌ و نیازهایی دارند. در واقع با ثبت نام در شرکت «پایونیر» شما یک حساب بانکی آمریکایی خواهید داشت که به انضمام آن یک مستر کارت prepaid متصل به همان حساب هم به شما تحویل داده می‌شود. این شرکت با داشتن بیش از ۳ میلیون کاربر فعال و به واسطه حضور در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا می‌تواند راه حل بین‌المللی مناسبی برای دریافت‌ها و پرداخت‌های خارجی شما باشد. علاوه بر این شما قادر خواهید بود حساب بانکی آمریکایی و همچنین مسترکارت prepaid خود را به حساب‌هایی مثل پی پال هم متصل کنید.

مزایای داشتن یک حساب Payoneer

•  داشتن یک حساب بانکی در آمریکا با قابلیت صدور مسترکارت فیزیکی متصل به حساب
•  امکان نقد کردن دلار از حساب‌های پی پال شما که به هر دلیل لیمیت شده باشند
•  دریافت درآمد حاصل از App Store و Play Store
•  دریافت درآمد از وب‌سایت‌های دورکاری مثل Freelancer, 99Design, Elance …
•  دریافت درآمد از مجموعه سایت‌های Envato
•  دریافت درآمد از کلیه شرکت های معتبر آمریکایی و شرکت‌های بین‌المللی که نیاز به ارائه حساب بانکی معتبر دارند و یا از سرویس پایونیر برای تسویه استفاده می‌کنند

افتتاح حساب بانکب بین المللی

افتتاح حساب بانکی آمریکایی

همانطور که مطلع هستید به دلیل محدودیت‌های موجود امکان افتتاح حساب بانکی خارجی به خصوص حساب بانکی آمریکایی برای افراد در داخل ایران ممکن نیست. شرکت Payoneer‌ هم به عنوان یک شرکت آمریکایی که عضو رسمی مستر کارت هم می‌باشد، اجازه ندارد به ایرانیان خدمات ارائه بدهد.

تیم OrderPay با توجه به دسترسی‌ها و شرکت‌های ثبت شده در خارج از کشور این توانایی را دارد تا به صورت کاملاً مطمئن با استفاده از خدمات شرکت پایونیر برای افراد داخل ایران یک حساب بانکی آمریکایی متصل به مسترکارت افتتاح کند. به وسیله‌ این حساب افراد و شرکت‌ها می‌توانند دریافت‌ها و پرداخت‌های بین‌المللی خود را به راحتی انجام بدهند.
بنابراین اگر شما شرکتی هستید که نیاز به پرداخت‌های بین‌المللی دارید، فریلنسری هستید که برای دریافت درآمد ارزی خود از وب‌سایت‌هایی مثل Envato یا Airbnb یا به هر نحو دیگری به یک حساب بانکی خارجی با قابلیت دریافت یک مستر کارت نیاز دارید، می‌توانید از همین صفحه روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید. ما پس از انجام پرداخت، اطلاعات حساب Payoneer را کمتر از یک هفته کاری به شما تحویل می‌دهیم.

افتتاح حساب گوگل ادوردزتیم OrderPay ارائه دهنده راهکارهای بین المللی، پرداخت هزینه های گوگل ادز، پرداخت پی پال، خدمات مسترکارت و ویزا کارت، پرداخت هزینه های دانشجویی، پرداخت مراکز اقامتی

پولدار شدن با بیت کوین در ۱۳ گامامروزه هر شخصی با استفاده از کامپیوتر یا وسیله ای که در اختیار دارد در موقعیتی قرار گرفته است که می تواند طلای دیجیتال امروز را به دست بیاورد، در این مقاله سعی می کنیم بحث تقریبا کاملی داشته باشیم …

انواع کارت های مجازی و فیزیکی بین المللیاگر شما هم زیاد به خارج از کشور سفر می‌کنید یا از وب‌سایت‌های خارجی خرید می‌کنید بهتر است به فکر تهیه‌ یک کارت بانکی بین‌المللی باشید. از آنجایی که پول نقد هم امنیت پایینی دارد و هم حمل آن برای افراد دردسر آفرین است، شما هم می‌توانید …

درباره نویسنده

علی جلیل پور

مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز و استارت آپ OrderPay و علاقمند به کسب و کارهای اینترنتی هستم.

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک کنید