حساب بانکی بین‌المللی خدمات ویزاکارت و مسترکارت کارت اعتباری و دبیت کارت

مستر کارت متصل به حساب ارزی شما

Payoneer، مستر کارت متصل به حساب ارزی شما

شاید برای شما پیش آمده باشد که به عنوان یک فریلنسر برای یک وب‌سایت کاری انجام داده باشید و کارفرما برای پرداخت پول، درخواست یک حساب بانکی بین‌المللی می‌کند. یا اینکه برای نقد کردن درآمد خود از اپ استور به مشکل برخورده‌اید. پایونیر (Payoneer) یک شرکت پرداخت‌های دسته جمعی است که راه حل بین‌المللی برای افرادی که چنین فعالیت‌ و نیازهایی دارند، ایجاد کرده است. در واقع با ثبت نام در پایونیر شما یک حساب بانکی آمریکایی خواهید داشت که به انضمام آن یک مستر کارت prepaid متصل به همان حساب هم به شما تحویل داده می‌شود. با استفاده از حساب پایونیر شما هم می‌توانید پرداخت‌های دسته جمعی (Mass Payouts) را انجام بدهید و هم می‌توانید با استفاده از شماره مستر کارت و همچنین شماره حساب آن حقوق‌های خود از کارفرمایان بین‌‌المللی دریافت کنید.

معرفی پایونیر

Payoneer یک شرکت خدمات مالی در زمینه انتقال آنلاین پول و تجارت الکترونیک است که دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک قرار دارد. پایونیر فعالیت خود را از سال ۲۰۰۵ آغاز کرد و در حال حاضر عضو ثبت شده شرکت مسترکارت به حساب می‌آید. به همین خاطر اگر شخصی یک حساب‌ بین‌المللی از Payoneer دریافت کند، می‌تواند به تمام خدمات شرکت مستر کارت هم از طریق حساب‌های همین شرکت دسترسی خواهد داشت. پایونیر در حال حاضر بیش از ۳ میلیون کاربر دارد و در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا فعالیت می‌کند. نقل و انتقالات بانکی در این شرکت با پشتیبانی از ۱۵۰ واحد پول مختلف دنیا امکان‌پذیر است که چنین طیف گسترده‌ای یک مزیت بزرگ برای دریافت و پرداخت‌های بین‌المللی به حساب می‌آید.

پایونیر مسترکارت

Payoneer حساب بانکی بین‌المللی شما است

گسترش فناوری و اینترنت در کشورمان زمینه همکاری‌های هر چه بیشتر را بین متخصصین ایرانی با شرکت‌ها و متخصصین خارج از کشور فراهم کرده است. اما چیزی که بیشتر از همه ما را با مشکل مواجه کرده، تحریم‌ها و محدودیت‌های انتقال پول است که مانع از پیشرفت و همکاری‌های بیشتر شده است. در این زمینه استفاده از کارت‌های اعتباری یک راه حل خوب به نظر می‌رسد، اما در صورت استفاده از چنین راه حلی باز هم با مسائلی مانند محدودیت در شارژ، محدودیت تراکنش و محدودیت تغییر پین و خیلی و موارد دیگر مواجه خواهید شد. اما حالا می‌توان گفت با وجود حساب‌های پایونیر تا حدودی این محدودیت‌ها برطرف شده چرا که با داشتن یک حساب بین‌المللی پایونیر ما دارای یک کارت از نوع دبیت خواهیم بود. می‌توان گفت که تقریباً تمام پرداخت‌ها و دریافت‌های بین‌المللی بدون هیچ محدودیت خاصی با استفاده از خدمات Payoneer و مستر کارت متصل به این حساب امکان‌پذیر خواهد بود.

پایونیر مسترکارت

افتتاح حساب Payoneer

برای افتتاح حساب پایونیر پیش از هر چیز لازم است که مدارک ثبتی و اقامتی معتبری از جانب فرد درخواست کننده افتتاح حساب و دریافت مستر کارت، به این شرکت ارائه شود. با این وجود، احتمالا به عنوان یک فرد ایرانی در همان مراحل ابتدایی برای افتتاح حساب با مشکل مواجه می‌شوید.

تیم ما با توجه به آشنایی با این مسائل و دسترسی به شرکت‌های خارجی این امکان را فراهم کرده که استفاده از خدمات شرکت پایونیر را برای کاربران داخل ایران امکان‌پذیر کند. به وسیله این حساب بانکی که OrderPay به صورت کاملاً مطمئن برای شما افتتاح می‌کند، می‌توانید پرداخت‌های بین‌المللی خود را به راحتی انجام دهید و از خدمات سرویس پایونیر هم بهره‌مند شوید.

پایونیر مسترکارت

مزایای استفاده از حساب بین‌المللی Payoneer

امنیت: پایونیر به طور مداوم در حال بهبود فناوری‌هایش برای اطمینان از حفظ حریم شخصی و احراز هویت کاربران خود است. سیستم پرداخت پایونیر تمام قوانین بین‌المللی پرداخت ارزی آنلاین را رعایت می‌کند. همچنین در صورت گم کردن کارت خود، پایونیر به شما یک کارت جایگزین خواهد داد و تمام تراکنش‌های مالی پیشین، در کمال دقت و با تمام جزئیات به کارت جدید منتقل خواهد شد.

خدمات: بک حساب ارزی پایونیر از تنظیمات و انتخاب‌های مختلفی برخوردار است که شما می‌توانید خدمات متناسب با نیازتان را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید.

واحد پول: شما با استفاده از پایونیر، دیگر نیاز ندارید که ابتدا پولتان را برداشت کنید و سپس آن را به واحد پول کشور خودتان تبدیل کنید. مسترکارت متصل به این حساب ارزی، به صورت خودکار و با نرخ‌های مبادله روز این کار را برایتان انجام می‌دهد.

مقرون به صرفه: با استفاده از حساب‌های پایونیر که هزینه بسیار پایینی دارند، از پرداخت هزینه اضافی برای نقل و انتقال پول خلاص خواهید شد.

سهولت استفاده: استفاده از خدمات پایونیر به هیچ دانش فنی خاصی نیاز ندارد و به سادگی می‌توانید از آن بهره ببرید.

دریافت درآمد: از آنجایی که بسیاری از شرکت‌های خارجی از حساب پایونیر استفاده می‌کنند شما با استفاده از این حساب می‌توانید درآمدهایتان از کلیه شرکت های معتبر آمریکایی و شرکت‌های بین‌المللی که نیاز به ارائه حساب بانکی معتبر دارند را دیافت کنید.

  • دریافت درآمد حاصل از App Store و Play Store
  • دریافت درآمد از وب‌سایت‌های دورکاری مثل Freelancer, 99Design, Elance
  • دریافت درآمد از مجموعه وب‌سایت‌های Envato

پایونیر مسترکارت

اگر شما هم یکی از آن افرادی هستید که برای وب‌سایت‌های خارجی مانند Envato و Freelancer دورکاری انجام می‌دهید، و یا شرکتی هستید که نیاز به پرداخت‌های بین المللی دارید، استفاده از خدمات حساب پایونیر می‌تواند راه حل قطعی و دائمی شما در این زمینه باشد. با افتتاح یک حساب Payoneer شما یک حساب بانکی بین‌المللی به همراه یک مستر کارت از نوع دبیت خواهید داشت که با استفاده از آن‌ها می‌توانید انواع دریافت و پرداخت‌های ارزی را انجام بدهید.

منبع: Payment24

افتتاح حساب گوگل ادوردزتیم OrderPay ارائه دهنده راهکارهای بین المللی، پرداخت هزینه های گوگل ادز، پرداخت پی پال، خدمات مسترکارت و ویزا کارت، پرداخت هزینه های دانشجویی، پرداخت مراکز اقامتی

پولدار شدن با بیت کوین در ۱۳ گامامروزه هر شخصی با استفاده از کامپیوتر یا وسیله ای که در اختیار دارد در موقعیتی قرار گرفته است که می تواند طلای دیجیتال امروز را به دست بیاورد، در این مقاله سعی می کنیم بحث تقریبا کاملی داشته باشیم …

انواع کارت های مجازی و فیزیکی بین المللیاگر شما هم زیاد به خارج از کشور سفر می‌کنید یا از وب‌سایت‌های خارجی خرید می‌کنید بهتر است به فکر تهیه‌ یک کارت بانکی بین‌المللی باشید. از آنجایی که پول نقد هم امنیت پایینی دارد و هم حمل آن برای افراد دردسر آفرین است، شما هم می‌توانید …

درباره نویسنده

علی جلیل پور

مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز و استارت آپ OrderPay و علاقمند به کسب و کارهای اینترنتی هستم.

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک کنید