پرسش و پاسخ

پاسخ به سوالات متداول را میتوانید از این طریق بیابید:

[symple_accordion title=”آرتان بیز به چه معناست؟”][/symple_accordion] [symple_accordion_section] آرتان بیز از دو کلمه “آرتان” که در زبان ترکی به معنی در حال فزونی و افزایش (رشد) و کلمه بیز که مخفف Business به معنی تجارت می باشد و در استفاده از ArtanBiz تلاش داریم که رشد تجارت تولیدکنندگان داخلی که یکی از اهداف اصلی تیم ما میباشد را نشان دهیم.
[/symple_accordion_section] [symple_accordion title=”مفهوم Business to Business – B2B چیه؟”][/symple_accordion] [symple_accordion_section] بیزنس تو بیزنس یک نوع رابطه یا معامله‌ی تجاری است که بین کسب‌وکار‌ها وجود دارد؛ مانند رابطه‌ی تجاری میان یک تولیدکننده با عمده‌فروشان یا روابط تجاری میان یک عمده‌فروش با خرده‌فروشان. این مدل کسب‌وکار حجم بزرگی از تجارت اینترنتی را به خود اختصاص داده است. جالب است بدانید بخش عمده‌ی تجارت شرکت معروف چینی «علی‌بابا» مبتنی بر این مدل کسب‌وکار است.
(منبع: www.investopedia.com)
[/symple_accordion_section] [symple_accordion title=”زیر سایت پنل دایرکتوری آرتان بیز چه امکاناتی دارد؟”][/symple_accordion] [symple_accordion_section]

۱- درباره ما: صفحه ای ثابت که از طریق پنل مدیر اصلی سیستم قابل ویرایش است. این صفحه به توضیحات کاملی در مورد فعالیت این سیستم B2B اختصاص دارد.

۲- شرکت ها: کاربر با کلیک بر روی این دکمه از menu لیستی از categoryها و البته subcategoryهای احتمالی زمینه های کاری شرکت ها را مشاهده خواهد کرد و علاوه بر قابلیت جستجو بر اساس نام یا زمینه ی کاری شرکت، خواهد توانست با کلیک بر روی category مورد نظر، شرکت های مرتبط با آن را مشاهده نموده و با کلیک بر روی نام هر شرکت به زیرسایت آن شرکت هدایت شود.

۳- محصولات: در این بخش، بدون در نظر گرفتن نوع فعالیت شرکت تولید کننده ی هرمحصول، با توجه به کاربرد خود محصول، دسته بندی دیگری صورت گرفته و در معرض نمایش قرار می گیرد. قابلیت جستجو بر اساس نام محصول یا کاربرد آن در این بخش نیز وجود دارد. با کلیک بر روی هر محصول، بازدیدکننده (خریدار عمده) به صفحه ی مخصوص آن محصول (که بخشی از زیرسایت شرکت ارائه دهنده محصول است)، هدایت می شود.

۴- درخواست خرید: در این قسمت، خریدار عمده می تواند پس از انتخاب گروه و زیرگروه مربوطه ی محصول موردنیاز، با وارد نمودن نام محصول و نیز توضیحات کلی و فنی، اقدام به ثبت درخواست خرید و نمایش آن درخواست برای تولیدکنندگان نماید.

۵- موقعیت های شغلی: در این بخش، کلیه ی موقعیت های شغلی مطرح شده توسط شرکت ها به نمایش در می آیند، فیلتر نمودن موقعیت های شغلی ، امکانپذیر است و کارجو می تواند با یافتن شغل مورد نظر خود، جهت تصدی آن با شرکت مربوطه تماس حاصل نماید (نحوه ی تماس در ادامه شرح داده می شود).

۶- آماده به کار:  کارجویان با کلیک بر روی این بخش خواهند توانست رزومه ی خود را طی فیلدهایی به این بخش اضافه نمایند تا درصورت نیاز به تخصصشان، توسط شرکت مربوطه جذب گردند.
[/symple_accordion_section]

پولدار شدن با بیت کوین در ۱۳ گامامروزه هر شخصی با استفاده از کامپیوتر یا وسیله ای که در اختیار دارد در موقعیتی قرار گرفته است که می تواند طلای دیجیتال امروز را به دست بیاورد، در این مقاله سعی می کنیم بحث تقریبا کاملی داشته باشیم …

افتتاح حساب گوگل ادوردزتیم OrderPay ارائه دهنده راهکارهای بین المللی، پرداخت هزینه های گوگل ادز، پرداخت پی پال، خدمات مسترکارت و ویزا کارت، پرداخت هزینه های دانشجویی، پرداخت مراکز اقامتی

انواع کارت های مجازی و فیزیکی بین المللیاگر شما هم زیاد به خارج از کشور سفر می‌کنید یا از وب‌سایت‌های خارجی خرید می‌کنید بهتر است به فکر تهیه‌ یک کارت بانکی بین‌المللی باشید. از آنجایی که پول نقد هم امنیت پایینی دارد و هم حمل آن برای افراد دردسر آفرین است، شما هم می‌توانید …