Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در حال حاضر افراد زیادی تحت عناوین مختلف مثل دانشجو یا بازرگان در کشورهای اروپایی فعال هستند و بسیاری هم یکی از این کشورها را به عنوان محل زندگی خود برگزیده‌اند. این مسئله نیاز جدیدی ایجاد کرده تا افراد برای تامین مخارج زندگی یا جهت ایجاد قرادادهای تجاری نیازمند انتقال پول از ایران به کشورهای اروپایی باشند. یکی از راه‌های انتقال پول به خارج از کشور ارسال حواله بانکی بین‌المللی در قالب سیستم‌ سوئیفت است.

متاسفانه محدودیت‌های بانکی بین‌المللی باعث شده تا افراد برای ارسال حواله ارزی و انتقال پول به خارج از کشور با مشکل مواجه باشند. در بعضی موارد به دلیل همین محدودیت‌ها افراد مجبور شده‌اند برای ارسال حواله‌ی بانکی یا انتقال پول، هزینه‌های بالا و خارج از عرف به عنوان کارمزد بپردازند. تیم OrderPay در تلاش است تا در جهت آسان‌تر کردن این مشکل، خدماتی مطمئن در زمینه‌ی ارسال حواله ارزی سوئیفت به هموطنان گرامی ارا‌ئه کند.

ارسال حواله ارزی سوئیفت به اروپا

یکی از راه‌های مطمئن برای انتقال پول به اروپا، ارسال مبلغ مورد نظر از طریق حواله‌های بانکی است. همانطور که پیش از این اشاره کردیم با توجه به محدودیت‌ها، همه‌ی افراد نمی‌توانند این کار را به راحتی انجام بدهند یا در صورت انجام آن به صورت شخصی باید هزینه‌های جانبی زیادی را متقبل بشوند.
تیم OrderPay با کادری متعهد آمادگی ارسال مطمئن و سریع حواله‌های ارزی در مبالغ مختلف را برای هموطنان گرامی فراهم کرده است. شما می‌توانید جهت استفاده از این خدمات با تیم OrderPay تماس بگیرید و از مشاوره‌ی متخصصین این مجموعه جهت صدور حواله سوئیفت خود بهره ببرید و با مراجعه به صرافی حواله‌ی بانکی با مبلغ مورد نظر خود (حتی مبالغ پایین که مراکز دیگر از انجام حواله‌های آن سر باز می‌زنند)  را سفارش بدهید و از انجام انتقال وجه آن در سریع‌ترین زمان ممکن و با پایین‌ترین هزینه‌ی کارمزد اطمینان داشته باشید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
support
icon
نیاز به کمک دارید؟
Close
skype
گفت و گو با اسکایپ
skype-phone
تلفن از طریق اسکایپ
menu-icon
ارسال تیکت